Dveře a rámy

Posuvné dveře a jejich provedení:

Nedílnou součástí vestavěné skříně jsou esteticky a prakticky sestavené dveře, které mají komplet skříně designově dotvořit. Firma QUEREA ® svým zákazníkům nabízí tři základní technická provedení dveří a to posuvné vedené ve spodním a vrchním kolejovém systému, dále pak dveře skládací a klasické otvíravé. Na všechny tyto typy dveří garantujeme 5-10 let záruku, dle provedení. Je důležité při návrhu skříní dveře správně koncipovat, jelikož jsou to právě posuvné dveře, které z převážné části tvoří konečný vzhled vestavěné skříně.

Rozdělení dle materiálů:

Rámy pro posuvné dveře a kolejové systémy dodáváme v provedení ocel nebo hliník v široké paletě profilů, odstínů, barev a imitací dřeva. Hliníkové rámy se oproti ocelovým vyznačují vyšší tuhostí, větším komfortem při používání a jejich cenou. Jsou dražší, než rámy ocelové.

Výplně posuvných dveří:

Jako výplně do posuvných dveří nabízíme širokou škálu materiálů, od lamino desek, děrované laminové i dýhované desky, mléčná skla, poloprůhledná skla, barevná skla i čirá skla a stainplex. Všechny výpně, které používáme pro výplně do posuvných dveří, především pak skla splňují přísně bezpečnostní předpisy a jsou bezpečnostního charakteru, tedy podlepené bezpečnostní fólií. Skla, která nejsou bezpečnostní dodáváme pouze na výsloné přání našeho klienta.

Querea® sro

 

Cenová kalkulace

Cenová kalkulaceNechte si od nás nezávazně vypracovat cenovou nabídku na zhotovení vestavěné skříně na míru! Vyplňte a odešlete náš poptávkový formulář a obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci!

Querea spol s r.o., Hulická 194, Praha 9
Tel.: 281 971 407, E-mail: querea@post.cz

©2023 Všechna práva vyhrazena. Querea spol. s r.o. — vestavěné skříně