Výroba skříní na míru

Naší doménou je výroba vestavěných skříní na míru s posuvnými, otvíracími i skládacími dveřmi. Vyrábíme skříně klasické vestavěné, atypické jakýchkoliv rozměrů a výbavy, skříně šikmé, vždy dle Vašich přání a potřeb. Samozřejmostí je před samotným zadáním do výroby také poradenství a konzultace, rádi vám poradíme. Kontaktujte nás!

HISTORIE:

jsme začali vyrábět již před mnoha lety jako malá rodinná firma, která se postupem času rozrůstala a přetvářela dle potřeb trhu. Naší snahou je zejména kvalita zpracování vestavěných skříní a rychlost dodání objednaného díla včetně všech montážních prací. Dodržet tyto termíny nám umožňují především synchronizace práce a vlastní profesionální dřevoobráběcí stroje na dělení a konečnou úpravu materiálů. Snažíme se ze všech sil systém je koncipovat tak, abychom vždy vycházeli našim zákazníkům vstříc a poskytovali služby nejvyšší možné úrovně, protože si našich klientů vážíme a spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama.

Querea® sro

 

Cenová kalkulace

Cenová kalkulaceNechte si od nás nezávazně vypracovat cenovou nabídku na zhotovení vestavěné skříně na míru! Vyplňte a odešlete náš poptávkový formulář a obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci!

Querea spol s r.o., Hulická 194, Praha 9
Tel.: 281 971 407, E-mail: querea@post.cz

©2023 Všechna práva vyhrazena. Querea spol. s r.o. — vestavěné skříně