Objednávka

Dovolte nám, abychom Vám v několika následujících řádcích popsali nejjednodušší a nejefektivnější způsob jak se dopracovat k přesné cenové nabídce a následné realizaci Vaší vestavěné skříně.

Querea spol. s r.o. svým zákazníkům poskytuje službu tzv. bezplatného zaměření, což znamená, že pokud má zákazník zájem o vestavěnou skříň, nebo jiný nábytek na míru, má možnost telefonicky si objednat bezplatnou návštěvu zaměřovacího technika a konzultanta, který s sebou přiveze vzorníky všech materiálů, rámů, výplní do dveří atd. a podle zákazníkova výběru z těchto vzorků skříň na místě navrhne a vypočítá přesnou cenu. Tato služba je již mnohonásobně osvědčena našimi dlouholetými zkušenostmi a je pro zákazníka tou nejrychlejší a nejpohodlnější volbou, protože zákazník nikam nemusí a objednaný technik navrhuje skříň již dle přesně zaměřeného prostoru a konzultuje s Vámi veškerá možná provedení a konstrukční řešení skříně.

V případě zákazníkova zájmu o naši nabídku uzavírá technik smlouvu o dílo a již při podpisu smlouvy je zákazník informován o termínu dodání, tzn. že již při objednání budete vědět, který den Vám skříň přijedeme namontovat. Termín dodání zpravidla činí 7-14 dnů od objednání. Objednáním se rozumí sepsání smlouvy a poskytnutí zálohy ve výši 50% z celkové ceny díla. Podle přání zákazníka může být záloha zaplacena v hotovosti přímo technikovi, nebo převedena na účet společnosti Querea spol. s r.o., což prodlouží termín dodání cca o 3 pracovní dny. Zbylou část zákazník obvykle hradí po namontování montážním technikům v hotovosti.

 

Cenová kalkulace

Cenová kalkulaceNechte si od nás nezávazně vypracovat cenovou nabídku na zhotovení vestavěné skříně na míru! Vyplňte a odešlete náš poptávkový formulář a obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci!

Querea spol s r.o., Hulická 194, Praha 9
Tel.: 281 971 407, E-mail: querea@post.cz

©2023 Všechna práva vyhrazena. Querea spol. s r.o. — vestavěné skříně